Lütfen Bekleyiniz
CS-Cart Türkiye  
    [ 0 ] Sepeti Göster Üye girişi Hesap aç
logo Ana sayfa CS-Cart Modüller Hizmetler Destek Sipariş İletişim
 Ürün almakta, satmakta çok kolay!
CS-Cart başarılı bir E-Ticaret sitesi oluşturmak için gerekli tüm özellikleri ve fonksiyonları size sunuyor.

CS-Cart Ömür boyu lisans ücreti SADECE: 11.600,00 TL
 
Domain siparişi için tıklayın   Web hosting paketlerimiz için tıklayın   SSL sertifika siparişi için tıklayın   Ücretli CS-Cart modüllerimiz için tıklayın
CS-Cart 
CS-Cart siparişi için lütfen aşağıdaki Sipariş Ver butonuna tıklayarak sipariş adımlarını takip ediniz.

CS-Cart 
Paket içeriği
   
* 1 Domainde kullanılmak üzere ömür boyu CS-Cart lisansı.
* Firmamız tarafından hazırlanan en güncel sürüm Türkçe dil dosyaları.
* 1 Ay boyunca TICKET sistemimiz üzerinden ücretsiz teknik destek (template, modifikasyon vb. özelleştirmeler desteğe dahil değildir. TELEFON İLE TEKNİK DESTEĞİMİZ BULUNMAMAKTADIR)
* 1 Yıl boyunca yayınlanacak yeni CS-Cart versiyonlarına ücretsiz sahip olma hakkı.
* Talebiniz doğrultusunda yazılımın web sitenize ÜCRETSİZ olarak tarafımızdan kurulması. (Ücretsiz kurulum lisans alımının ardından sadece bir kez yapılır. Bu kurulumun ardından gerekçesi her ne olursa olsun yeniden kurulum yapılması talebi kurulum ücretine tabidir.)
* CS-Cart yazılımı sipariş ödemesi sonrası tüketici hakları yasası gereği herhangi bir sebep belirterek/belirtmeyerek cayma hakkı kullanımına dolayısı ile lisans iptali ve ücret geri ödemesine tabi değildir. (Lisans alındıktan sonra lisans domain değişimi yapılabilir ancak cayma hakkı kullanılamaz)
İlgili tüketici hakları yasası maddesi (Cayma Hakkı Madde 8):
Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.
CS-Cart elektronik ortamda müşterilerimize teslim edilen bir hizmet/yazılım olduğu için fiziksel olarak iadesi mümkün değildir. Müşterilerimiz yazılıma bir kez sahip olduklarında yazılımın kopyasını bilgimiz dışında saklayabilecekleri için fiziksel bir iade dolayısı ile cayma hakkı söz konusu olamaz.
* CS-Cart yazılımı siparişi öncesi her müşterimiz sitemizdeki ilgili linkleri takip ederek mevcut Hostinginde sitemizde belirtilen tüm CS-Cart gereksinimlerini sağlamak/doğrulamak zorundadır. Hostinginizde sitemizde belirtilen CS-Cart gereksinimlerinden bir yada birkaçının eksik olması nedeni ile yazılımın çalışmaması/sorunlu çalışması durumunda sorumluluk müşterimize aittir ve bu cayma hakkı kullanımı gerekçesi olamaz.
* Sipariş veren tüm müşterilerimiz yukarıda belirtilen şartları peşinen kabul etmiş sayılır CS-Cart yazılımını sipariş etmeden önce tüm müşterilerimiz sitemizdeki ilgili linkleri takip ederek CS-Cart demomuza ulaşarak sistemi tüm özellikleri ile birlikte inceleyebilir ayrıca her türlü satış öncesi soruları için firmamız ile iletişime geçebilirler.
Tutar 11600.00 TL
ödeme Bir Kez
 
Sipariş Ver!

CS-Cart 1 Yıllık yeni versiyon hakkı 
1 Yýllýk ücretsiz yeni versiyonlara sahip olma hakký henüz dolmamýþ olan müþterilerimiz için yeni 1 yýl boyunca daha yeni CS-Cart versiyonlarýna sahip olma hakký. ÖNEMLÝ: Yeni versiyonlara sahip olma hakký henüz dolmamýþ olan CS-Cart lisanslarý içindir.
Tutar 2560.00 TL
ödeme Bir Kez
 
Sipariş Ver!

CS-Cart 1 Yıllık yeni versiyon hakkı 
1 Yýllýk ücretsiz yeni versiyonlara sahip olma hakký DOLMUÞ olan müþterilerimiz için yeni 1 yýl boyunca daha yeni CS-Cart versiyonlarýna sahip olma hakký ÖNEMLÝ: Yeni versiyonlara sahip olma hakký DOLMUÞ olan CS-Cart lisanslarý içindir.
Tutar 2560.00 TL
ödeme Bir Kez
 
Sipariş Ver!

 
CS-Cart Modülleri Hakkımızda
Sanal Pos Modülleri Güvenlik ve Gizlilik
Teslimat ve İade
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Aras Kargo Barkod Modülü